Om oss

 

Jerri Sandin

VD

Jerri@xyzmaskin.se

 

 

Lotta Rosenqvist

Säljare

lotta@xyzmaskin.se

 

 

Pär Frank

Säljare

Skoter och ATV

par@xyzmaskin.se

 

Tomas Hed

Reservdelar

tomas@xyzmaskin.se

 

Per Olsson

Webbansvarig
per@xyzmaskin.se

 

Agneta Svensson

Hästshoppen

agneta@xyzmaskin.se

 

Ulla Svensson

Hästshoppen/Foder

ulla@xyzmaskin.se

 

Sofie Munktell

Hästhopen

sofie@xyzmaskin.se

 

Jenny Johansson

Ekonomi

Jenny@xyzmaskin.se

 

 

 

Joel Olsson

Reservdelar/Butik

joel@xyzmaskin.se

 

 

 

 

 

 

Stefan Karelius

Verkstadstekniker

stefan@xyzmaskin.se

 

Jonas Sjaervold
Verkstadstekniker
jonas@xyzmaskin.se

 

 

MarkusÖstman

Verkstadstekniker

Söderhamn

markus@xyzmaskin.se

 

 

Anders Högberg


Verksamhetsansvarig/Säljare
Söderhamn
Hogberg@xyzmaskin.se

 

 

 

 

 

Robin Westberg

Säljare 

Söderhamn

robin@xyzmaskin.se

 

 

 

 

 

 

Staffan Holm

Businesscontroller

staffan@xyzmaskin.se

Övrigt
Kundtjänst

Varmt välkommen att kontakta någon av våra butiker

Butiken:
lotta@xyzmaskin.se

 0650-54 34 34

Vardagar kl 08-18.00
Lördagar kl 10-14.00

 

XYZ Maskin AB
Hallstaåsvägen 37
824 35 Hudiksvall

 

XYZ Maskin AB

Sundsbergsvägen 2

82640 Söderhamn

 

 

Öppettider 

Hudiksvall
Vardagar 8:00-18:00
Lördag 10.00-14.00

Verkstad Öppen
Måndag-Fredag 8.00-17.00


Söderhamn
Vardagar 8:00-18:00
Lördag 10.00-14.00

 

 

 

Vinterförvaring och Service ingår

När ni bokar plats på vårt robothotell